Underground Düşünce Oyunu

Underground Düşünce Oyunu. Kdv Dahil. : 24,78 TL. Taksit Seçenekleri. Önerileriniz. Underground Düşünce Oyunu. YAZAR. : Kudret Alkan.

Responsive image
YAZAR
Kudret Alkan
DOSYA BOYUTU
5,46 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786051277141

Underground Düşünce Oyunu harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Kudret Alkan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Kudret Alkan'den Underground Düşünce Oyunu kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"İyi de bunları bana neden söylüyorsun?""Çünkü senin her hareketini ben tasarımlıyorum. Sen benden türeyen bir veri parçasısın." "Ben bu gerçeği değiştirebilirim.""Bunu yapman imkansız.""Öyle mi?""Evet öyle.""Bence kendinden bu kadar emin olma.""Neden bir bilgisayarı karşına alasın ki?.. Güçlerimizi birleştirirsek insanlığın kralı oluruz.""Anladığım kadarıyla bana ihtiyacın var." "Çünkü sen Optimus'sun. Aşkın en derin varlığı senden geçiyor.""Beni duygularımdan ötürü istiyorsun değil mi?""Evet, tam üstüne bastın.""Cehenneme git bilgisayar bozuntusu.""Bak sonra pişman olursun.""Ne yapabilirsin ki?..""Seni içinden çıkamayacağın bir halüsinasyonun içine sokarım." "Elinden geleni ardına koyma. Ben insanlığımdan vazgeçmeyeceğim.""Pekala, bunu sen istedin. Bunu siz istediniz insanlar!"Sayfa Sayısı: 188Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


21 TL. "İyi de bunları bana neden söylüyorsun?". "Çünkü senin her hareketini ben tasarımlıyorum. Sen benden türeyen bir veri parçasısın.". "Ben bu gerçeği değiştirebilirim.". "Bunu yapman imkansız.".